Lietuviškas „NATURE‘S PROTECTION“ pašaras baltakailiams šunims apdovanotas sidabru

Lietuviškas „NATURE‘S PROTECTION“ pašaras baltakailiams šunims apdovanotas sidabru
2016-12-20
Penktadienį Vyriausybėje apdovanoti Lietuvos įmonių gaminamą produkciją kasmet įvertinančio konkurso „Lietuvos metų gaminys – 2016“ nugalėtojai. Dvidešimtąjį kartą rengiamame konkurse aukso medalio vertais pripažintas 81 produktas ir paslauga, o sidabro – 11 produktų ir paslaugų.
 
Šiemet „Metų gaminio“ rinkimuose bendrovės „Akvatera“ gaminamas pašaras NATURE‘S PROTECTION SUPERIOR CARE „White Dogs“ sulaukė išskirtinio įvertinimo ir buvo apdovanotas sidabro medaliu. Šis apdovanojimas itin svarbus, nes tai vienintelis lietuviškas naminių augintinių pašaras šiemet pelnęs apdovanojimą.
 
„Mūsų tikslas - užtikrinti produkto veiksmingumą bei kokybę. Pasitelkę mitybos specialistų, mokslininkų bei technologų pagalbą, sukūrėme inovatyvią „Nature’s Protection“ produktų seriją. Džiaugiamės ne tik puikiu klientų iš viso pasaulio įvertinimu, bet ir apdovanojimu Lietuvoje“, - sakė UAB „Kika Group“ valdybos narys Tauras Plungė.
 
Geriausiųjų įvertinimus pelniusių produktų ir paslaugų atstovams apdovanojimus įteikė ministras pirmininkas Saulius Skvernelis ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis.
 
Metų gaminio įvertinimas – vienas svarbiausių verslo pripažintų apdovanojimų Lietuvoje. Konkurso „Lietuvos metų gaminys“ tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui ir taip skatinti rinktis kokybišką lietuvišką produktą ir vystyti Lietuvos verslą.
Pirmą kartą gamyklos „Akvatera“ produktai „Metų gaminio“ apdovanojimus pelnė 2007 m. Iš viso Kauno rajone sėkmingai dirbanti gamykla jau yra įvertinta 5 aukso ir 6 sidabro apdovanojimais, o jos gaminami produktai jau žinomi ir pripažįstami net 40 pasaulio šalių.