Podczas targów międzynarodowych producenci z Litwy znaleźli się w centrum uwagi zwiedzających

Podczas targów międzynarodowych producenci z Litwy znaleźli się w centrum uwagi zwiedzających
2016-06-09
Odbywające się w dniach 19-22 maja w Norymberdze, w Niemczech tegoroczne Międzynarodowe Targi Artykułów dla Zwierząt Domowych INTERZOO 2016 spotkały się ze znacznie większym niż dotychczas zainteresowaniem uczestników i zwiedzających.
 
Organizowane co dwa lata targi są określane jako jedno z najważniejszych wydarzeń pozwalające na zawieranie największej ilości transakcji handlowych przez firmy produkujące karmę i artykuły pielęgnacyjne dla zwierząt domowych oraz jedno z najlepszych miejsc umacniania i rozwoju działalności gospodarczej.
 
W bieżącym roku w targach INTERZOO wzięło udział 1818 uczestników z 61 krajów świata.
 
Na ogromnej przestrzeni wystawienniczej o powierzchni 115 tysięcy metrów kwadratowych producenci artykułów pielęgnacyjnych oraz karmy dla zwierząt zaprezentowali nowości i nowe trendy. Cieszy, że swoje wyroby już nie po raz pierwszy  zaprezentowali światu litewscy producenci karmy dla psów i kotów NATURE‘S PROTECTION.
 
Produkowana w zakładzie spółki AKVATERA karma najwyższej jakości dla zwierząt domowych jest już znana i ceniona w 38 krajach świata, w tym w dalekich państwach Azji Środkowej czy USA.
 
Tym razem stoisko NATURE‘S PROTECTION wyróżniało się innowacyjnością i wyjątkowością. Producent zaprezentował nowość – najwyższej jakości karmę SUPERIOR CARE WHITE DOGS. Opakowanie umieszczono na przyciągającym uwagę stanowisku holograficznym.  Nowość  tę chętnie oglądali zarówno odwiedzający targi, jak i inni producenci karmy.
 
Jesteśmy dumni z tego, że podczas tak szeroko zakrojonych targów zwróciliśmy na siebie uwagę i zostaliśmy bardzo wysoko ocenieni przez przedstawicieli różnych krajów świata. Cieszymy się, że podążamy w dobrym kierunku, tworzymy potrzebne produkty, a grono naszych partnerów ciągle rośnie - powiedział kierownik eksportu w AKVATERA Paulius Ausmanas.
 
Litewscy producenci na stoisku NATURE‘S PROTECTION zaprezentowali najwyższej jakości suchą i konserwową karmę, smakołyki, jak również dodatki do karmy dla psów i kotów.