Prezentujemy nowy wzór opakowań „Nature‘s Protection“

Prezentujemy nowy wzór opakowań  „Nature‘s Protection“
2015-07-03
  Oferująca najwyższej jakości karmę dla psów i kotów firma „Nature‘s Protection“ śledzi też najnowsze tendencje w zakresie opakowań. Na półkach sklepowych pojawiły się pierwsze opakowania „Nature‘s Protection“ o odnowionym wyglądzie. Zmieniliśmy nie tylko sam wygląd opakowania, ale też udoskonaliliśmy recepturę karm.
  Światowe tendencje w dziedzinie karm ulegają zmianom, producenci podążają w kierunku doskonalenia, my zaś zawsze jesteśmy gotowi reagować na wszelkie nowinki, gdyż „Nature‘s Protection“ – to karmy na najwyższym poziomie. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb podopiecznych poprzez dbałość o ich lepsze zdrowie i dostarczanie karmy możliwie najlepszej jakości. Dlatego w jej skład włączyliśmy jeszcze więcej składników, które wzmacniają i utrzymują na odpowiednim poziomie zdrowie Państwa psa lub kota.
  Stan zdrowia Państwa podopiecznego zależy od spożywanego pokarmu, dlatego zalecamy wybór karmy najwyższej jakości, która zaspokoi potrzeby właśnie Państwa podopiecznego, i która zawiera wszystkie niezbędne substancje odżywcze: najpotrzebniejsze witaminy i minerały, pozwalające zachować Państwa podopiecznemu zdrowie na wszystkich etapach jego życia.
  Linia najwyższej jakości suchej karmy „Nature‘s Protection“ została specjalnie opracowana dla zaspokojenia potrzeb podopiecznych w różnym wieku, różnej wielkości i o różnym trybie życia. Produkty tej linii są przeznaczone dla psów i kotów, młodych lub nieco starszych, ras dużych, średnich i małych. Pomyślano też o podopiecznych, które mają problemy z wagą, sierścią, skórą lub trawieniem.
     
  Szczerze wierzymy, że odpowiednio dobrana karma potrafi czynić cuda dla zdrowia Państwa podopiecznych!